Ontwikkelingsgericht
To the point
Op maat
Positief

Alkeys Talent
Loopbaanbegeleiding via loopbaancheque VDAB
De gebruiksvoorwaarden van de VDAB vind je op hun website.
In grote lijnen betekent dit dat je in Vlaanderen of Brussel woont, begeleiding in het Nederlands wil volgen, je minimaal zeven jaar gewerkt hebt, en je om de 6 jaar recht hebt op 7 uur loopbaanbegeleiding.
Bekijk details op hun site.
Ook zelfstandigen hebben recht op een loopbaancheque.
Individuele begeleiding bekom je voor een prijs van € 10 per uur als je in aanmerking komt, en je betaalt per cheque van € 40 voor 4 uur voor de eerste loopbaancheque
Voor de tweede loopbaancheque betaal je € 40 voor 3 uur individuele begeleiding.
Alle begeleiding bij mij is individueel, op maat,
bij voorkeur met KernTalenten als vertrekpunt, aangevuld met andere technieken, waarbij we vertrekken vanuit jouw behoeften.
VDAB verwacht dat je werkt aan een doel, met reflectieoefeningen en/of actiestappen.
Individuele loopbaanbegeleiding via Loopbaancheques bij mij gebeurt in samenwerking met het Erkend Loopbaancentrum Coretalents.
Thema's die aan bod kunnen komen:
* kwaliteiten-reflectie
* motieven-refletie
* Werkbaar werk
*relaties in werk-context
* jobdoelwit
* zingeving ( voldoening, uitdaging werk)
* balans werk/privé, arbeidsmarkt verkenning
* leiderschap, groei en uitdaging,..
.png)

Nadelen Loopbaancheques
De VDAB hanteert toelatingsvoorwaarden en een tijdschema.
De begeleiding is gericht op je loopbaan, en VDAB stelt strikte afbakeningsvoorwaarden, en ziet toe dat het niet gebruikt wordt voor therapie, burn-out begeleiding, life-coaching, training en opleiding, outplacement, businesscoaching, studieadvies en - begeleiding, eindeloopbaan-advies.
Deze thema's kunen wel aan bod komen, deze zaken kunnen in kaart gebracht worden, wel beperkt in tijdsduur, én in functie van de loopbaan.
Stappenplan activatie loopbaancheque:
1. Je controleert bij VDAB of je in aanmerking komt.
2. Je vraagt bij VDAB één loopbaancheque aan. De begeleiding moet binnen de drie maand opgestart worden.
3. Je betaalt de cheque aan VDAB.
4. Je bezorgt mij de elektronische cheque per mail, met naam, adres, telefoonnummer.
5. Ik geef jou een afspraak.
Twijfel je of dit iets voor jou is? Je kan mij vrijblijvend contacteren voor een telefonisch gesprek indien je vragen hebt en als er ergens een struikelblok opduikt. Je kan een kort gratis intake-gesprek vragen waarbij we jouw loopbaanvraag onderzoeken, jouw verwachtingen bekijken, voelen of er een menselijke klik is, ....
Er bestaat een mogelijkheid om online begeleiding te krijgen, zodat afstand overbrugbaar is.